Daszki, zadaszenia.
Uzupełnieniem naszych wyrobów aluminiowo są zadaszenia oraz świetliki dachowe.

Szeroki asortyment profili, akcesoriów umożliwia wykonywanie różnego rodzaju zadaszeń, począwszy od kompleksowej zabudowy balkonu lub loggii na ostatnim piętrze, poprzez zadaszenia tarasów, ogrodów zimowych, a kończąc na niewielkich daszkach nad wejściem do biur czy domów. W zależności od wielkości połaci dachu stosuje się profile o różnym przekroju i wytrzymałości.

Nieocenioną zaletą zadaszenia jest:
- ochrona przed opadami atmosferycznymi,
- ochrona przed wiatrem
- redukcja silnego nasłonecznienia
  poprzez zastosowanie odpowiedniego wypełnienia daszku,
- uzyskanie ciekawego akcentu architektonicznego.

Rodzaje zadaszeń:

  • zadaszenia tarasów, werand, balkonów i loggii,
  • wiatrołapy,
  • daszki nad wejściami,
  • świetliki, itd.

Istnieje także możliwość wykonania konstrukcji giętych i o nietypowym kształcie.

Na wypełnienia zadaszeń i świetlików wykorzystywane są przede wszystkim płyty kanalikowe z poliwęglanu ze względu na ich lekkość i dobre własności izolacyjne. Istnieje również możliwość wypełniania konstrukcji innego rodząju materiałami tj. szkłem, blachą. itp. Dzięki zastosowanym uszczelkom EPDM uzyskuje się dobre uszczelnienie elementów.

Zadaszenia podobnie jak inne konstrukcje aluminiowe można malować w dowolnym kolorze wg palety RAL.Daszek nad drzwi wejściowe z elementem osłonowy wiatrołapu. Wykonanie z płyty poliwęglanowej i profili aluminiowych lakierowanych proszkowo. Daszek wyposażony w system rynien odprowadzających wodę na zewnątrz.

DOMIX-D S.C 05-850 Ożarów Mazowiecki Kaputy ul. Sochaczewska 211 Tel./fax 22 721-04-21 kom. 504-137-033